JavaScript Developer

NaturalAntibody

6 500 - 8 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Dev/Ops
Inne

Red Sky jako Venture Builder specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu projektów internetowych o globalnym zasięgu. Każdego roku wprowadzamy na rynek nowe, rewolucyjne produkty. Wspieramy świetne pomysły i promujemy talenty. Pomagamy w budowaniu innowacyjnych start-upów nie tylko zapewniając środki finansowe, ale przede wszystkim poprzez wsparcie merytoryczne.

Plum Research zajmuje się zbieraniem i przetwarzaniem danych dla globalnych gigantów branży rozrywkowej. Naszymi klientami są Hollywoodzkie studia filmowe, nadawcy telewizyjni i domy mediowe.

Zadania:
- Tworzenie rozszerzeń (extensions) do przeglądarek oraz utrzymanie ich

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość JavaScript
- Znajomość wzorców projektowych i projektowania obiektowego

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z Jenkins, Jira, Confluence
- Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
- Doświadczenie w tworzeniu rozszerzeń przeglądarkowych
- Rozumienie mechanizmu Cross-Origin Resource Sharing

Oprócz atrakcyjnego wynagrodzenia oferujemy:
- Samodzielne stanowisko w młodej firmie tworzącej produkty na potrzeby największych światowych korporacji z branży rozrywkowej
- Dostęp do unikalnej wiedzy wewnątrz organizacji i współpracę z wybitnymi ekspertami i partnerami biznesowymi z całego świata
- Elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej
- 100% finansowania udziału w konferencjach branżowych w całej Europie
- Budżet na książki, szkolenia i inne materiały
- Pakiet prywatnej opieki medycznej (Medicover), kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe, imprezy integracyjne

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe posiłki
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

Praca w NaturalAntibody

O NaturalAntibody

NaturalAntibody to spółka specjalizująca się w opracowywaniu narzędzi analitycznych służących do odkrywania leków na bazie przeciwciał. Celem spółki jest zrozumienie budowy i natury cząsteczek przeciwciał, ich terapeutycznej zasady działania oraz ulepszania różnorodnych terapii na nich opartych. Obecnie NaturalAntibody skupia się na gromadzeniu, generowaniu i analizie danych o przeciwciałach, a długofalowym celem spółki jest zastosowanie wyników i wniosków do odkrywania nowych przeciwciał..