VBA/SharePoint Developer

Harvey Nash Technology

15 000 - 17 800 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Obowiązki:
  • Projektowanie, rozwój i utrzymanie kluczowych komponentów pakietu oprogramowania za pomocą klasycznych VBA, Microsoft .Net i SharePoint Server 2013.
  • Wdrażenie przepływów pracy opartych na SharePoint oraz rozwój kokpitów Business Intelligence.
  • Przygotowywanie różnych raportów SI dla menedżerów biznesowych, społeczności ISO i przedstawicieli biznesowych, używając źródeł baz danych i publikowanie wyników w wewnętrznym SharePoint
  • Prace nad usprawnieniami procesów, w tym redesignu procesów i udoskonalania narzędzi.
  • Opracowywanie rozwiązań w zakresie raportowania, poprzez analizę wymagań i potrzeb informacyjnych; porozumiewanie się z interesariuszami; badanie przepływu systemów, wykorzystania danych i procesów roboczych.

Wymagania:
  • Doświadczenie SharePoint (2011/2013), w tym: rozwijanie funkcji, definicje witryn, szablony stron, przepływ pracy, wdrażanie, zarządzanie cyklem życia aplikacji, części webowe, strony wzorcowe, układy stron, pulpity nawigacyjne itp.
  • Doświadczenie jako programista SharePoint w zakresie analizy, projektowania, praktycznego opracowywania i dostarczania aplikacji internetowych.
  • Rozbudowane praktyczne doświadczenie programistyczne Excel (zaawansowane funkcje Excel)
  • Rozległe doświadczenie programistyczne VBA (funkcje zdefiniowane przez użytkownika, napisany kod w zarysie, obsługa błędów, walidacja procesów, formularze i obsługa ADO / zestawu rekordów).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Harvey Nash Technology

Our Client is a renowened, global Tech company.