Frontend Developer

X-Trade Brokers DM S.A.
  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 201-500 pracowników Rozmiar firmy

  • 2002 Rok założenia firmy

  • https://www.xtb.com WWW

Język programowania
Narzędzia

X-Trade Brokers S.A. to przede wszystkim innowacyjność i ciągły rozwój. Jesteśmy czwartym co do wielkości, notowanym na giełdzie brokerem FX & CFD na świecie. Naszą firmę tworzy prawie 500 pracowników działających na kilkunastu rynkach - są to przede wszystkim wysoce wykwalifikowani eksperci oraz ambitni specjaliści. Wyróżnia nas przełomowa technologia – jesteśmy zdobywcą nagrody ‘Najlepsza Platforma Inwestycyjna 2016’, a Dział IT jest największym w naszej organizacji.
Dążąc do perfekcji w świadczeniu usług naszym klientom poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Tworzenie strony webowej nowego produktu, związanego z technologią blockchain
Tworzenie frontu wersji webowej aplikacji: dla klienta oraz backoffice
Implementacja szablonów graficznych przy pomocy HTML/CSS/JavaScript
Integracja rozwiązań webowych z systemami CRM

Wymagania:

Dobra znajomość HTML5/CSS, JavaScript ES6
Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji webowych i stron
Znajomość Angular 2+
Dobra znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek
Umiejętność tworzenia interfejsów aplikacji w standardzie RWD
Znajomość systemów kontroli wersji GIT
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

Znajomość Typescript, Webpack, SCSS, Node.js
Znajomość bibliotek: ngrx, rxjs
Umiejętność tworzenia testów
Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum

Oferujemy:

Pracę w młodym zespole, w międzynarodowej firmie
Pracę nad ciekawymi projektami w metodologii Agile (Scrum)
Udział w nieszablonowych projektach informatycznych
Pakiet świadczeń pozapłacowych
Praca na pełny etat

Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Szkolenia
  • Prysznic

O X-Trade Brokers DM S.A.

X-TRADE BROKERS Dom Maklerski S.A. z siedzibą w Warszawie, jest czwartym co do wielkości notowanym na giełdzie brokerem FX & CFD na świecie. Naszą specjalizacją jest obrót nowoczesnymi pochodnymi instrumentami finansowymi. Oferujemy dostęp do rynku giełdowego (regulowane rynki europejskie i amerykańskie) oraz OTC (waluty, towary, indeksy, kryptowaluty). Jesteśmy obecni w kilkunastu krajach, takich jak min.: Wielka Brytania, Polska, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Francja, a naszą działalność nadzorują instytucje regulacyjne takie jak m.in. KNF, FCA, BaFin, CMB.