Senior Developer Java – freelance

Axxiome Polska Sp. z o.o.

120 - 160 zł netto / godzinowo

Język programowania
Inne

Opis oferty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- tworzenie rozwiązań typu klient-serwer w oparciu o język Java oraz rozwiązań mobilnych i webowych
- przygotowywanie designu do aplikacji
- praca w międzynarodowym zespole w metodologii Scrum, z wykorzystaniem języka angielskiego

OCZEKUJEMY:

- Znajomości JAVA EE, Java API for RESTful Web Services (JAX-RS), DB (schemas, queries and entity relation), JavaScript, JSON, HTTP, Cascading Style Sheets, Jenkins, Nexus, Maven, GIT
- Mile widziane: openUI5
- Doświadczenia w tworzeniu aplikacji front-endowych oraz serwerowych min. 3 lat
- Umiejętności przygotowania designu dla aplikacji typu klient-serwer
- Znajomości programowania aplikacji mobilnych
- Znajomości języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie
- Dobrej umiejętności komunikacji w projekcie

OFERUJEMY:

-Nowoczesne technologicznie projekty IT w Europie i na świecie
-Świetną atmosferę pracy i partnerskie relacje z liderami
-Projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie

OPIS PROJEKTU:

Praca w projekcie w obszarze rozwoju i wdrożenia produktu – Digital Axxiome – dla jednego z naszych klientów – międzynarodowego banku austriackiego.
Axxiome Digital jest platformą Omnichannel dająca łatwy dostęp do funkcjonalności banku i dostępna z dowolnego urządzenia (przeglądarka, aplikacja mobilna). Projekt jest realizowany głównie w języku Java. Aplikacja mobilna jest hybrydowa (Cordova).

Wykorzystywane narzędzia i języki programowania:
Języki: Java, J2EE, OSGi, JavaScript, Objective-C, Swift, HTML, CSS, Python.
Narzędzia: Eclipse, InteliJ, Xcode, UI5, Cordova, Node.JS, Git, Maven, SoapUI, Jenkins, Youtrack.

Zadania realizowane na miejscu, we Wrocławiu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Skype for Business
  • Code review ― GitLab
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu ― Sonar
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Telefon służbowy
  • Prysznic
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowe przekąski
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

Praca w Axxiome Polska Sp. z o.o.

O Axxiome Polska Sp. z o.o.

Axxiome, more than work !
Axxiome Polska, to licząca blisko 100 Pracowników firma wdrożeniowa IT, z biurami we Wrocławiu oraz Opolu. Wyróżnia nas to, że Polska jest centrum zarówno technologii jak i usług administracyjnych dla całej Grupy. W Polsce zlokalizowany jest Chief Technology Officer (CTO) oraz wielu managerów odpowiedzialnych za działy na poziomie globalnym, w obszarach: technologia, produkty, architekci systemów IT, zarządzanie IT, finanse, HR.

W 2009 r. rozpoczynaliśmy działalność z zespołem 80 specjalistów w całej Grupie, aktualnie zatrudniamy ok. 400 osób. W przeważającej liczbie są to konsultanci biznesowi, deweloperzy w językach programowania SAP ABAP, Java, PHP i aplikacji mobilnych.