Developer C++

Inwenta Sp. z o.o.

8 000 - 14 000 zł brutto

Język programowania

Dla naszych Klientów, najlepszych firm z sektora IT, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

·         Rozwój oprogramowania w technologii C++

·         Weryfikację poprawności dostarczanego kodu

·         naprawę błędów w istniejącym oprogramowaniu

·         Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

·         Min. rok doświadczenia w C++

·         Otwartość na pracę w metodykach Agile (Scrum, TDD, CI) i Lean

·         Znajomość języków skryptowych (Perl, Python)

·         Umiejętność pracy zespołowej

·         Dobra znajomość języka angielskiego

·         Doświadczenie w programowaniu w języku Java będzie dodatkowym atutem

Nasz Klient oferuje:

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        Możliwość pracy zdalnej, elastyczne godziny pracy

·         Pracę nad rozwojem najnowszych rozwiązań w zakresie technologii mobilnych

·         Jasno określone ścieżki rozwoju, szkolenia

·         Bogaty pakiet socjalny

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum, TDD, CI
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Inwenta Sp. z o.o.

INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, świadczącą zaawansowane usługi HR. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej na stanowiska menedżerskie oraz w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji m.in. w oparciu o metody Assessment i Development Centre. Realizujemy również projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem. Podejmujemy szereg inicjatyw i projektów związanych z rozwojem usług HR na rynku polskim.