iOS Developer

Edge One Solutions

od 8 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • https://www.edge1s.com/ WWW

Narzędzia

Opis oferty

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie najwyższej jakości oprogramowania aplikacji mobilnych
  • Projektowanie i implementacja kluczowych funkcjonalności w aplikacji mobilnej
  • Naprawa bieżących błędów
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu
Nasze oczekiwania:
  • Bardzo dobra znajomość platformy iOS
  • Bardzo dobra znajomość RXSwift
  • Doświadczenie w pracy z Architekturą MVVM
  • Umiejętność tworzenia widoków w kodzie
  • Znajomość Git
Nasza oferta:
  • People Development Programme (PDP) - indywidualny plan rozwoju w zakresie jednej wybranej ścieżki: Ekspert wybranej technologii, Quality Assurance, Management - Zarządzanie Projektami lub/i Zarządzanie Zespołem
  • Indywidualne podejście do Pracownika
  • Długofalowa współpraca i stabilne zatrudnienie
  • Bardzo dobra atmosfera w miejscu pracy
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i ekspertami
  • Możliwość udziału w międzynarodowych projektach
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kurs języka angielskiego w siedzibie firmy
  • Eventy integracyjne
  • Świetne warunki pracy w nowoczesnych biurach
  • Benefity: karta sportowa, prywatna opieka medyczna

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA, Confluence
  • Metodologia Agile ― SCRUM, Agile
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia

O Edge One Solutions

Unlock Your Potential with Edge1S
W Edge One Solutions zajmujemy się konsultingiem informatycznym, a mówiąc wprost – pomagamy naszym Klientom odnosić sukcesy w złożonym środowisku biznesowym.Tworzymy wysokiej klasy zespoły IT – od specjalistów, poprzez project managerów, aż po inżynierów Quality Assurance – rekrutując najlepszych profesjonalistów w swoich dziedzinach, dla których dostarczanie nowatorskich rozwiązań informatycznych jest pasją i przyjemnością.

Zatrudniamy specjalistów, którzy pracują w naszym biurze, bądź siedzibie naszego partnera biznesowego w zależności od projektu, w którym się uczestniczy.

Zaczynaliśmy z 9 Specjalistami na pokładzie, Szybko się rozwijamy i w tym momencie zatrudniamy ponad 150 specjalistów IT. Mamy główna siedzibę w Warszawie i biuro w Lublinie.