PHP DEVELOPER

Sales For

5 000 - 8 000 zł netto

Język programowania

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest jedna z największych w Europie Środkowo-Wschodniej platforma zakupowa - intuicyjne narzędzie IT do wsparcia procesów zakupowych w organizacjach. Klientami firmy są m.in. McDonald’s, Bridgestone, Tarczyński i wiele innych topowych marek. W ramach powiększania zespołu programistycznego poszukujemy pracownika na stanowisko:

PHP Developer
Nr Ref: PHPD/PZ/41/2018
Miejsce Pracy: Poznań, zdalnie – do uzgodnienia

Obowiązki:
  • budowanie innowacyjnego narzędzia do obsługi zakupów w Europie
  • wspieranie zespołu programistycznego (zespół liczy 7 osób)
Wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie, choć bardziej niż staż pracy liczy się poziom umiejętności
  • bardzo dobra znajomość PHP
  • dobra znajomość SQL (MySQL, PostgreSQL)
  • znajomość HTML, JavaScript (jQuery), CSS
  • znajomość wzorców projektowych
  • umiejętność pracy z system kontroli wersji (SVN, GIT)
  • znajomość przynajmniej jednego framework’a PHP (Symfony 2, PhalconPHP)
  • znajomość architektury budowy aplikacji SOA
  • znajomość PHPUnit, znajomość i doświadczenie w integracji z zewnętrznymi usługami (REST, WSDL)
  • znajomość zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
  • umiejętność optymalizowania zapytań SQL
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • podstawowa znajomość systemu Linux
  • analityczne myślenie

Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju osobistego, ciągłe szkolenia
  • Dużą swobodę w działaniu
  • Elastyczną formę współpracy i atrakcyjne wynagrodzenie (do 5000 PLN netto na umowe o pracę albo 8000 PLN netto na fakturę VAT (9840 PLN brutto)
  • Gwarancję wzrostu wynagrodzenia wraz z rozwojem firmy. Stworzony został system premiowy, dzięki któremu nasi pracownicy mają udział w zysku firmy.
  • Przy współpracy na B2B obowiązują urlopy jak przy umowie o pracę
  • Stałe godziny pracy – u klienta nie ma nadgodzin!
  • Kawałek firmy - będziesz mógł się poczuć jak współwłaściciel i wziąć udział w programie dla pracowników, który pozwala otrzymać udziały firmy bez ponoszenia ryzyka.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519
Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PHPD/PZ/41/2018.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Oświadczam, iż zapoznałem się z Regulaminem Serwisu internetowego oraz akceptuję jego postanowienia.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― SVN, GIT
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania