Programista webMethods

Hays Poland
Język programowania
Baza danych

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów. Dla naszego Klienta – firmy z branży ubezpieczeniowej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Realizacja: od zaraz
Rodzaj umowy: kontrakt

Obowiązki:
• Udział w projekcie rozwoju istniejącego oprogramowania,
• Praca przy budowie nowej aplikacji dla agenta ubezpieczeniowego.

Wymagania:
• Min. 5 lat doświadczenia w pracy oprogramowaniem integracyjnym Software AG (wersja 8.2 i wyższe),
• Znajomość architektury SOA i ESB,
• Znajomość Java oraz JEE,
• Znajomość relacyjnych baz danych Oracle,
• Zdolności analityczne,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
• Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, dokładność.

Oferujemy:
• Wynagrodzenie płatne w terminie 14 dni,
• Ubezpieczenie OC od wykonywanej pracy,
• Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport ,
• Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych,
• Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.