.NET Developer

Mindbox
Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:
tworzenie i rozwój systemu stworzonego na potrzeby rekrutacji
tworzenie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych technologii (asp.net core, entity framework core, react/redux)
budowanie wydajnych i skalowalnych microserwisów oraz Rest API
współtworzenie architektury do przyjętych założeń oraz proponowanie własnych rozwiązań
wypracowywanie standardów tworzenia oprogramowania i wdrażanie ich do codziennej pracy zespołu
współpraca z innymi deweloperami, testerami, frontedami, ux-designerami oraz product-ownerami przy budowaniu systemu eRecruiter
80% czasu na nowe rzeczy, 10% na bugi, 10% na spotkania

Wymagania:
bardzo dobra znajomość C# i asp.net 4.6
mile widziana znajomość asp.net core oraz entity framework oraz asp.net mvc
mile widziane 2 lata doświadczenia przy tworzeniu komercyjnych serwisów opartych o technologie Microsoftu
dobra znajomość T-SQL umożliwiająca pisanie wydajnych zapytań
znajomość wzorców projektowych takich jak strategia, dekorator, specyfikacja, fabryka
znajomość zasad SOLID
mile widziana umiejętność pracy z GITem
otwartość na naukę nowych technologii
Co możemy Ci zaoferować?
umowę
o pracę
budżet rozwojowy (szkolenia, konferencje)
dofinansowanie do
nauki j. angielskiego
i rosyjskiego
dostęp do firmowej biblioteki

możliwość
pracy zdalnej
(2x w miesiącu)
system kafeteryjny
(bilety do kina, teatru, karta sportowa itp.)
ubezpieczenie
na życie
prywatna
opieka medyczna

dobra lokalizacja
biura
praca od
poniedziałku
do piątku
ogólnofirmowe
i działowe wyjazdy integracyjne
owocowe
poniedziałki

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania