Webmaster (Angular JS)

Growth Poland Sp. z o.o.

5 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Framework
Inne

Dla naszego klienta, największego supermarketu online poszukujemy kandydatów na stanowisko Webmastera (Angular JS)

Opis stanowiska:
- programowanie warstwy front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML, CSS i JavaScript - optymalizację stosowanych rozwiązań

- współpracę z zespołem funkcjonalnym i developerskim w przygotowywaniu rozwiązań

- tworzenie i wdrażanie działających w większości przeglądarek layoutów zgodnych z otrzymanymi projektami graficznymi

- dbanie o wysoką jakość kodu komponentów sklepu internetowego, poprawki błędów

Wymagania

Wymagania:
- min. 3-letnie dośwadczenie w e-commerce - bardzo dobra znajomość XHTML/HTML5 i CSS2/3;

- umiejętność zorientowanego obiektowo programowania w JavaScript;

- bardzo dobra znajomość bibliotek jQuery oraz technologii AJAX;

- umiejętność optymalizacji tworzonych stron pod różne przeglądarki i urządzenia;

- znajomość języka PHP5 w stopniu umożliwiającym realizację prostych zmian istniejącego kodu;

- doświadczenie w realizacji projektów internetowych, a także znajomość najnowszych trendów internetowych, w tym dotyczących tworzenia stron i aplikacji;

- komunikatywność, odpowiedzialność i otwartość na nowe technologie;

- znajomość systemów kontroli wersji SVN i GIT;

- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne czytanie tutoriali oraz dokumentacji technicznych a także pisanie komentarzy kodu źródłowego w tym języku

- umiejętność praktycznego zastosowania technik związanych z RWD (Responsive Web Design) oraz optymalizacji tworzonych layoutów pod urządzenia mobilne

- orientacja w zagadnieniach związanych z RESTful Web API

- znajomość frameworków Angular.js, Backbone

- doświadczenie w testowaniu kodu frontend'owego

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie

- samodzielne, odpowiedzialne stanowisko

- inwestycje w rozwój i doskonalenie twoich kompetencji

- energiczny, młody team, pełen pomysłów i zapału do pracy

- wiedzę w zakresie zarządzania start-upem oraz branżą e-commerce