Starszy Programista JAVA

GRUPA ZPR Media
  • Umowa o pracę Umowa

  • Senior Poziom doświadczenia

  • 1001-5000 pracowników Rozmiar firmy

  • 1988 Rok założenia firmy

  • http://www.grupazpr.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych

Opis oferty

Zakres obowiązków:
  • Praca w zespole projektowym zajmującym się tworzeniem unikalnych rozwiązań dla rynku hazardowego,
  • Programowanie w języku Java – wielowątkowe aplikacje serwerowe,
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej systemów.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mil widziani studenci ostatnich lat studiów,
  • Bardzo dobra znajomość języka Java oraz architektury JEE
  • Znajomość języka SQL,
  • Umiejętność posługiwania się notacją UML,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć do poszerzania wiedzy i tworzenia nowych rozwiązań.
  • Dodatkowymi atutami będą:
  • Umiejętność programowania w C++ (Qt)
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych – SQL Server oraz MySQL
  • Znajomość bibliotek JSF, Spring Integration,
  • Umiejętność praktycznego zastosowania wzorców projektowych, znajomość Javascript.

Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce
  • Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość projektowania systemów od podstaw
  • Pracę w obszarze najnowszych technologii i tworzenia unikalnych rozwiązań
  • Stabilność zatrudnienia
  • Umowę o pracę lub umowę o dzieło
  • Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O GRUPA ZPR Media

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup mediowych w Polsce.

Obecnie jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Inwestujemy w rozwój nowych technologii. W dziale Research & Development tworzymy unikalne rozwiązania w oparciu o najnowocześniejsze technologie.