Tester Oprogramowania

Bergermann

6 000 - 8 000 zł brutto

Język programowania

Opis oferty

Opis Stanowiska:

W tej roli będziesz odpowiedzialny za analizę, tworzenie i wykonywanie testów funkcjonalnych i niefunkcjonalnych we wszystkich fazach testów.

Obowiązki:

✓ Wykonanie, interpretacja i rejestracja przykładów testowych zgodnie z planami testów projektu.
✓ Zapoznanie się z wymaganiami i specyfikacjami, określenie warunków testowania.
✓ Tworzenia przykładów testowych i skryptów testowych zgodnie z własnymi wskazówkami, przechodząc do wcześniej zdefiniowanych kryteriów, rejestrując i raportując wyniki.
✓ Określenie problemów i zagrożenń związanych z własną pracą.
✓ Przygotowanie środowiska testowego, w tym. danych testowych.

Wymagania:

✓ Bardzo dobra znajomość programowania w oparciu o aplikacje Java
✓ Znajomość narzędzi automatyzacji testów (na przykład Jira, Silk4J)
✓ Certyfikat (ISTQB)
✓ Dobra znajomość języka angielskiego

Nasz Klient oferuje:

✓ UoP (podpisuje się bezpośrednio z naszym Klientem)
✓ Prywatna opieka zdrowotna z opcją ubezpieczenia rodzinnego
✓ Grupowe ubezpieczenie na życie
✓ Dotowane karty sportowe, bilety do kina i teatru
✓ Zorganizowany program szkoleń i rozwoju
✓ Wspaniała atmosfera
✓ Imprezy sportowe dla pracowników

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania