Programista Testów / Tester

Altimi
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Chcesz rozwijać się jako Programista Testów / Tester?
Chciałbyś zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe?
Chcesz spróbować? Dla naszego Klienta poszukujemy Specjalisty na stanowisko:
(Lokalizacja: Wrocław)

Uwaga: na bardzo podobne stanowisko poszukujemy Kandydatów do Klientów z innych lokalizacji. Jeśli jesteś zainteresowany prześlij nam swoje CV

Oferujemy:
- Możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Praca w międzynarodowym środowisku (Klienci z USA, RPA, UK)
- Udział w ciekawych i prestiżowych projektach
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Pracę w miłej atmosferze

Wymagania

Zakres obowiązków:
- Tworzenie planów i przypadków testowych
- Przeprowadzanie testów oprogramowania (testy funkcjonalne, regresyjne, eksploracyjne)
- Analiza błędów
- Opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu developerów Oczekiwania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość SQL
- Znajomość zagadnień związanych z procesem Continuous Integration (Hudson, Jenkins)
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego
- Mile widziana znajomość Selenium, Web Driver
- Mile widziane doświadczenie w programowaniu w C#, .NET

Wyślij do nas CV, my postaramy znaleźć dla Ciebie pracę!
[email protected]
Zachęcam do kontaktu pod nr telefonu: +48 534 178 950

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), prowadzonych przez Altimi z siedzibą we Wrocławiu.

Metodologia pracy

O Altimi

We do IT better!