Programista PHP

TeamQuest

3 000 - 7 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
PROGRAMISTA PHP ze znajomością programowania obiektowego OOP

miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Realizowane zadania: Tworzenie nowego i rozwój istniejącego oprogramowania klasy CRM/ERP w modelu SAAS
Programowanie rozwiązań back-end oraz front-end
Modelowanie oraz optymalizacja baz danych
Modelowanie funkcjonalne aplikacji
Kontakt z Klientem

Wymagania:

Minimum rok udokumentowanego doświadczenia zawodowego na stanowisku programista PHP
Bardzo dobra znajomość PHP wersja 5.2 i nowsze
Umiejętność pracy w środowisku JavaScript - znajomość frameworków extJs, jQuery
Umiejętność pracy z repozytorium wersji GIT
Umiejętność analitycznego myślenia
Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowe atuty:

Znajomość PostgreSQL

Proponujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
pracę przy interesujących projektach
zdobycie doświadczenia w prestiżowej firmie
stabilne zatrudnienie