ASP.NET C# Developer

Sales For

6 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Inne

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Nasz Klient zajmuje się produkcją oprogramowania na zamówienie oraz doradztwem informatycznym w zakresie projektowania i wdrażania rozwiązań informatycznych. Firma współpracuje m.in. z branżą ubezpieczeniową i bankowością i w związku z jej rozwojem poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista ASP.NET
Nr Ref: PAN/W/166/2017
Miejsce Pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za implementację rozwiązań w technologii ASP.NET,
  • wspieranie zespołu pracującego nad projektami firmy,
  • samodzielna organizacja pracy.
Wymagania:
  • dobra znajomość technologii webowych i ich implementacji w ASP.NET, w szczególności HTML5, JQUERY, CSS3
  • dobra znajomość języka C# i doświadczenie w programowaniu obiektowym
  • znajomość programowania w języku JavaScript
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (SQLServer,TSQL)
  • znajomość wzorców projektowych (mile widziana znajomość ASP.NET MVC)
  • umiejętność korzystania z systemów kontroli wersji (preferowany TFS),
  • umiejętność czytania cudzego kodu i wykorzystywania zastanych rozwiązań
  • wykształcenie w kierunku informatycznym lub pokrewnym
  • znajomość języka angielskiego (technicznego)
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania
  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • elastyczną formę zatrudnienia (B2B)
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • możliwości rozwoju

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: [email protected] w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: PAN/W/166/2017.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― TFS
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania