PHP Developer/Web Developer

Welltoc sp. z.o.o.

do 11 000 zł netto

Język programowania

Opis oferty

Stanowisko: PHP Developer/Web Developer

Miejsce pracy: Warszawa - Centrum.

Wynagrodzenie: do 11 000 zł netto/brutto przy B2B/UoP

Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta.

klient:  Jedna z czołowych i nowoczesnych rozgłośni radiowych w Polsce.

Specjalista na w/w stanowisku będzie realizował nowoczesne projekty m.in. dla partnerów z Wybrzeża Kości Słoniowej, Senegalu, Rumunii i Francji oraz innych krajów.

Obecnie 85% czasu poświęcane jest na Wybrzeże i Senegal.

Wymagania:

•Bardzo dobra, praktyczna znajomość PHP5, HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery), Symfony

•Projektowanie w oparciu o Responsive Web Design

•Podstawowa znajomość środowiska Linux/Unix

•Umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy

•Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

•Samodzielność

Dodatkowe atuty:

•Znajomość CMS - eZ Publish 4/5

•Znajomość technologii SASS, Compass, Bootstrap

•Znajomość Node.JS, Express

Obowiązki:

•Programowanie warstw front-end aplikacji internetowych z zastosowaniem HTML5, CSS3 i JavaScript

•Prace projektowo/programistyczne dynamicznych elementów strony, tworzenie dodatkowych modułów do systemu CMS – eZ Publish

•Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

•Pracę w nowoczesnych technologiach

•Elastyczny czas pracy

•Realizowanie projektów dla zagranicznych partnerów

•Bezpłatną opiekę medyczną

•Atrakcyjne warunki zatrudnienia

•Przyjacielską atmosferę w fajnym zespole

•Pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT

•Odpowiedzialne stanowisko

W przypadku zainteresowania prosiłbym o przesłanie CV z oczekiwaniami finansowych netto przy B2B i brutto UoP(umowa o prace) i okresem wypowiedzenia, na adres e mail [email protected]. W  temacie proszę wpisać:  PHP/Web Developer/115

Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania