Senior Backend Developer

P2 Recruitment

60 000 € netto / rocznie

Opis oferty

Miejsce pracy: Holandia/Amsterdam

Naszym klientem jest firma z siedzibą w Amsterdamie, specjalizująca się w dostarczaniu spersonalizowanych usług w zakresie marketingu mobilnego, obejmujących m.in. geolokalizację i geofencing, użycie beaconów, aplikacje na urządzenia mobilne oraz reklamę natywną. Celem jest dostarczenie klientowi takich rozwiązań, aby wzbogacić lub ulepszyć istniejący CRM, przy okazji dostarczając niezapomnianych wrażeń użytkownikom. Działając w oparciu o wieloplatformowość, firma wykorzystuje najnowsze technologie w ciągłym rozwijaniu oferowanych usług.

Wymagania

Wymagania:
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w rozwijaniu oprogramowania backend
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w rozwoju skalowanych systemów w oparciu o Node.js po stornie serwera
  • Doświadczenie w budowaniu publicznych/prywatnych API
  • REST, JSON, XML
  • Znajomość baz danych: relacyjnych i NoSQL
  • Wiedza na temat projektowania oprogramowania I doświadczenie w OOP
  • Systemy kontroli wersji (Git)
  • Narzędzia do debugowania
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów jednostkowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami działającymi
  • Mile widziane: Znajomość Backbone JS / Angular JS, ładowanie modułów JS, praca z AWS, API, wdrożenia, automatyzacja, narzędzia AWS, aktywność w społeczności open source

Obowiązki:
  • rozwój i doskonalenie produktów przy użyciu wskazanych technologii
  • współtworzenie gotowych rozwiązań dla klientów