Front-End Developer.

Welltoc sp. z.o.o.

do 16 000 zł netto

Język programowania
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Stanowisko: Front-End Developer.

Miejsce pracy: Warszawa.

Wynagrodzenie: 13 000-16 000 zł netto/brutto na B2B/UoP.

Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta.

Klient to polska spółka IT z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Firma tworzy oprogramowanie w trzech obszarach - dla telewizji internetowej, bezpieczeństwa sieci oraz inteligentnej energetyki tzw. smart grid.

Jednym z najważniejszych produktów firmy jest redGalaxy - kompleksowa platforma służąca do budowy telewizji internetowej. W skład systemu wchodzą: CDN (system dystrybucji treści), Storage (archiwum treści), Portal (środowisko portalowe, CMS, aplikacje mobilne), Coder (system transkodowania treści) oraz Player (odtwarzacz HTML5, iOS, Android).

Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji redGalaxy Portal i redGalaxy Player wykorzystywanych do oferowania usług telewizji na żywo oraz wideo na życzenie w sieci Internet.

Wymagania:

•Bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript,

•Dobra znajomość HTML, CSS, DOM,

•Dobra znajomość npm, nodejs, gulpjs, GIT,

•Doświadczenie w pracy z Vuejs (ew. AngularJS czy React),

•Podstawowe rozumienie zasad UX/UI.

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

•Wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS w oparciu o praktyki Code Review i Continuous Integration,

•Rozwój odtwarzacza redGalaxy Player, napisanego z użyciem ECMAScript 6, przy wykorzystaniu specyfikacji HTML5 wideo oraz MSE i EME,

•Opracowywanie algorytmów dynamicznej adaptacji treści wideo, do zmiennych warunków sieciowych, w oparciu o protokoły MPEG-DASH i HLS,

•Rozwój modułów funkcjonalnych odtwarzacza takich jak moduł statystyk wideo, moduł panorama (wideo 360°), moduł raportów czy moduł reklamowy oparty o specyfikację VAST i/lub VPAID,

•Rozwój bazowego kodu redGalaxy Portal, napisanego z użyciem ECMAScript 6 oraz Vuejs,

•Rozwój modułów funkcjonalnych portalu takich jak moduł EPG (ramówka TV), moduł galerii, moduł karuzeli czy moduł katalogu filmów.

Oferujemy:

•Ciekawą i bardzo rozwijającą pracę w innowacyjnej spółce technologicznej z dużym potencjałem rozwoju-lidera w dostarczaniu rozwiązań dla branży multimedialnej,

•Atrakcyjne warunki zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),

•Elastyczne godziny pracy,

•Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,

•Pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT,

•Pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicoverze, dofinansowaną kartę sportową oraz zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego.

W przypadku zainteresowania prosiłbym o przesłanie CV z oczekiwaniami finansowych netto przy B2B i brutto UoP(umowa o prace) i okresem wypowiedzenia, na adres e mail [email protected]. W  temacie proszę wpisać:  Front-End Developer/113.

Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania