Senior / Mid Front-end Developer

Owned Outcomes

7 000 - 12 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 51-100 pracowników Rozmiar firmy

  • 2014 Rok założenia firmy

  • http://www.ownedoutcomes.pl/ WWW

Język programowania
Framework
Narzędzia
Inne

Jednym z najważniejszych momentów podczas leczenia jest moment wypisania ze szpitala. Co dalej? Gdzie wysłać pacjenta? Do domu? Na rehabilitację? Może specjalistyczna opieka poszpitalna? Decyzja jest kluczowa.

Projekt, do którego dołączysz, ma na celu ułatwienie podejmowania takich decyzji. Dane dotyczące leczenia poszpitalnego są obecnie przechowywane w długich i męczących dla użytkownika tabelach. Dzięki odpowiedniej wizualizacji i dodatkowym kalkulacjom sprawiamy, że są one czytelne, przyjazne i łatwe do zinterpretowania, a wybór optymalnego leczenia prostszy.

Dzięki dialogowi z klientami stworzyliśmy długą listę oczekiwanych funkcji, które pomożesz nam zaimplementować.

ZADANIA
1. Tworzenie wizualizacji dynamicznie zmieniających się danych z wykorzystaniem biblioteki D3.
2. Wizualizacje danych na mapie z wykorzystaniem biblioteki Leaflet.
3. Tworzenie złożonych formularzy i interakcji między nimi.
4. Współpraca w interdyscyplinarnym zespole (marketing, UX, klient) w celu skutecznego rozwijania produktu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― Kanban
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Gitlab
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Wiki
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Pokój gier
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Wyjazdy na staże w Las Vegas
  • Praca z dużą ilością realnych danych

O Owned Outcomes

Tworzymy technologie, które wypełniają luki informacyjne w systemie ochrony zdrowia.
Wykorzystujemy zaawansowaną analizę danych do wspierania decyzji lekarzy. Dzięki temu mogą oni dobierać najlepsze procedury i produkty medyczne, a pacjenci szybciej wracają do zdrowia.

Chcemy, żeby system ochrony zdrowia służył przede wszystkim ludziom. Od lat działamy na styku medycyny i technologii ICT. Dokładnie wiemy jak boli dobór złych produktów medycznych spowodowany brakiem obiektywnych informacji. Byliśmy świadkami działania systemu, który nagradza szpitale za procedury, a nie za wyniki w leczeniu. Mamy plan, jak to zmienić.

Zbudowaliśmy partnerstwa, które dają nam dostęp do ogromnej ilości danych. Dane kliniczne, dane finansowe, dane dotyczące produktów medycznych. 2500 szpitali, 7 milion produktów, ponad 3,5 miliarda USD kosztów leczenia. Informacji jest dużo, są jednak niekompletne i odseparowane. Układamy je od nowa - jak puzzle, żeby zobaczyć obraz w pełni. Zagłębiamy się w dane tak mocno, aby dać lekarzom odpowiedzi, dzięki którym zaplanują najskuteczniejsze leczenie i wybiorą najlepsze produkty medyczne.