Architekta Informacji/ Freelancer - Warszawa

Galileo Interactive

Obecnie poszukujemy: Architekta Informacji/ Freelancer - Warszawa

Oferujemy:
  • Zdobycie doświadczenia
  • Ciekawe projekty marketingowe
  • Dużą samodzielność działania
Dodatkowe informacje:
  • Czas trwania projektu około 3 miesięcy
  • Praca zdalna aczkolwiek projekt wymaga aby dana osoba przez około 2 tygodnie mogła pracować w siedzibie naszej firmy.
  • Rozpoczęcie współpracy od 01.12.2014
Aplikacje zawierającą CV proszę przesyłać na adres: [email protected] w tytule wiadomości podając nazwę stanowiska.

Wymagania

Opis Stanowiska:
  • Stworzenie serwisu sprzedażowo-rozliczeniowego
  • Analiza wymagań klienta biznesowego oraz użytkownika końcowego systemu
  • Tworzenie architektury informacji
  • Projektowanie interfejsów pod nadzorem merytorycznym przełożonego
  • Tworzenie person, flow diagramów, ścieżek użycia
  • Merytoryczne wsparcie dla innych działów w zakresie użyteczności
Wymagania:

  • Umiejętność projektowania architektury informacji aplikacji lub serwisów internetowych,
  • Praktyka w projektowaniu zorientowanym na użytkownika,
  • Doświadczenie w realizacji projektów interaktywnych,
  • Biegłość w posługiwaniu się programami do tworzenia makiet i prototypowania,
  • Chęć rozwoju wiedzy z zakresu User Experience,Architektury Informacji,
  • Znajomość trendów w projektowaniu serwisów WWW
  • Zmysł estetyczny
  • Umiejętność współpracy, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej

Metodologia pracy

O Galileo Interactive

Galileo Interactive to agencja interaktywna, dostarczająca innowacyjne rozwiązania w obszarze e-marketingu i systemów wewnętrznych oraz wdrażająca własne projekty startup-owe.

Galileo Interactive tworzą ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w realizacji zaawansowanych projektów informatycznych. Do naszych Klientów należą Coca-Cola HBC, Nestlé Waters, RWE, Tesco, Kimberly-Clark, stworzyliśmy także ważny społeczny serwis Wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego oraz byliśmy oficjalnym partnerem strategicznym przygotowań Polski do UEFA EURO 2012.