Konsultant ds. Integracji

HR Inspire
Język programowania

Naszym Klientem jest firma, która od kilkunastu lat działa w obszarze integracji systemów, automatyzacji systemów biznesowych oraz aplikacji. W związku z rozwojem firmy i otwarciem oddziału we Wrocławiu, poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant ds Integracji

Zadania:
• Analiza wymagań klienta, projektowanie architektury i szczegółowych rozwiązań SOA/BPMS
• Konsultacje wykonalności koncepcji architektonicznych
• Wsparcie zespołu programistycznego na etapie realizacji

Wymagania:
• Co najmniej 3 - 5 lat doświadczenia na stanowisku programisty lub projektanta
• Poparty przykładami udział w projektach dotyczących integracji systemów, realizowanych przy użyciu stosu JEE lub specjalizowanych narzędzi integracyjnych (ESB, BPMS)
• Znajomość zagadnień związanych z Web Services
• Umiejętność analitycznego myślenia i pracy ze złożonymi modelami architektury systemów i danych
• Znajomość języków UML i BPMN oraz narzędzia Sparx Enterprise Architect
• Nastawienie na rozwiązywanie problemów i umiejętność pracy w zespole
• Znajomość co najmniej jednej platformy integracyjnej wiodących producentów (Software AG, Tibco, Oracle, IBM, MuleSoft)

Oferujemy:
• Udział w ciekawych, dużych projektach informatycznych, krajowych i międzynarodowych, w wielu obszarach biznesowych
• Pracę w gronie specjalistów od integracji systemów
• Możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego poszerzania wiedzy
• Elastyczny czas pracy

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania