С++ Software Developer

IT Rekruter

9 000 - 12 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://itrekruter.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych

Producent autonomicznych systemów POS poszukuje kandydatów do pracy przy rozwijaniu nowoczesnych funkcjonalności backendowych dla klientów pochodzących z EU

  • średniozaawansowana znajomość c++ (c++11, c++14)
  • postawowa znajomość baz danych SQL (np. PostgreSQL, SqLite)
  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP, HTTP itp.)
  • znajomość dowolnego wieloplatformowego frameworka do tworzenia aplikacji (np. Ultimate++, QT)

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla systemów embedded
  • doświadczenie w niskopoziomowej komunikacji z perfyferiami USB

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i utrzymanie oprogramowania dla systemów Linux, Windows
  • tworzenie bibliotek do komunikacji z urządzeniami peryferyjnymi (drukarki termiczne, ekrany dotykowe, czytniki kart itp)
  • tworzenie bibliotek do komunikacji sieciowej

Oferujemy:

  • Współpraca B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 9000-12000 netto miesięcznie
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Praca zdalna lub w biurze Łódź/Warszawa

CV proszę wysyłać na [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O IT Rekruter

IT Rekruter - agencja rekrutacyjna specjalistów z branży IT