Programista PHP

Centrum Humanistyki Cyfrowej IBL PAN
Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Nabór na stanowisko Programista PHP

Centrum Humanistyki Cyfrowej Instytutu Badań Literackich PAN poszukuje osoby na stanowisko: Programista PHP

Orientacyjny wymiar czasu pracy: do ustalenia, ok. 30-40 godzin tygodniowo
Oferujemy pracę w Warszawie (Nowy Świat 72).
Forma zatrudnienia: do ustalenia

Od kandydatów oczekujemy:
• umiejętności programistycznych (PHP, HTML/CSS/JS, Drupal
• znajomości relacyjnych baz danych (MySQL lub PostgreSQL);
• doświadczenia w zakresie realizacji i projektowania rozwiązań informatycznych;
• zdolności analitycznego myślenia;
• praktycznej znajomości języka angielskiego;
• mile widziana znajomość systemu Omeka (http://omeka.org/).

Zakres obowiązków:
• budowa, administracja i konserwacja serwisów internetowych;
• udział w zebraniach zespołów projektowych i konsultacja głównych projektów informatycznych CHC;
• współpraca z podwykonawcami przy realizacji projektów;
• okresowe wykonywanie kopii systemu.

Wymagane dokumenty:
• krótki list motywacyjny (300 słów),
• CV,
• portfolio zrealizowanych projektów.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• pracę w młodym zespole badawczym na rozwijającym się dynamicznie polu humanistyki cyfrowej;
• możliwość rozwoju i udziału w innych projektach;
• możliwość realizacji własnych projektów (wpisujących się w prace CHC).

Dokumenty należy przesyłać na adres: [email protected]

Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie IBL PAN. Rozmowę poprzedzi wykonanie krótkiego zadania sprawdzającego kwalifikacje kandydata.

Do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Metodologia pracy

O Centrum Humanistyki Cyfrowej IBL PAN

Celem CHC jest koordynacja cyfrowych projektów Instytutu oraz działań związanych z obecnością humanistyki w sieci. Zajmujemy się wykorzystywaniem nowych technologii w badaniach literackich oraz badaniami literackimi nad nowymi technologiami.