ANDROID DEVELOPER potrzebny od zaraz!!!

Space Digital

5 000 - 7 000 zł netto

Firma Space Digital posiada wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie w realizowaniu projektów w zakresie bezpieczeństwa. Obecność na światowych rynkach daję nam przewagę w znajomości najnowszych rozwiązań stosowanych w sieci,
za pomocą których realizujemy konkretne cele biznesowe dla naszych klientów.

Naszym atutem jest kompleksowe doradztwo oraz proponowanie klientom innowacyjnych, sprofilowanych na potrzeby ich biznesu rozwiązań, które sprawiają, że funkcjonowanie firmy będzie bardziej efektywne. Nowoczesne technologie nie mają dla nas tajemnic, a indywidualne podejście do klienta jest gwarancją sukcesu podejmowanych działań. Zapewniamy szerokie spektrum usług: od projektowania kreatywnych stron www, poprzez aplikacje mobilne i bezpieczeństwo danych, oprogramowanie dla dronów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Android Developer

Nasze oczekiwania:

- min. 2 lata dośwaidczenia
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformę Android poparte zrealizowanymi projektami.
- Znajomość Java oraz Android SDK
- Absolwent bądź student ostatnich lat studiów o kierunki IT
- Znajomość języka angielskiego
- Mile widziana własna działalność gospodarcza

Dodatkowe atuty:

- Znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
- Znajomość zagadnień webowych (REST)
- Znajomość bibliotek Square, RxJava, Dagger

Twoje obowiązki:

- Tworzenie aplikacji na urządzenia mobilne
- Wsparcie istniejącego oprogramowania

Co oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie
- Luźną i przyjazną atmosferę pracy
- Warunki umowy zależne od Twoich preferencji
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pracę przy ciekawych konkurencyjnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Nie jesteśmy zainteresowani współpracą zdalną.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 101 poz. 926 ze zm.)” prowadzonych przez Space Digital z siedzibą w Warszawie.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania