Java Developer

HRK S.A.

14 000 - 16 800 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

Język programowania
Framework
Dev/Ops

Długofalowa współpraca, wśród doświadczonych developerów czeka na Ciebie w brażny public.
Możliwość ciągłego rozwoju w projetach na szeroką skale całego kraju, z których korzystają miliony użytkowników.

Opis stanowiska pracy:
 Projektowanie i programowanie rozwiązań zgodnie z wymaganiami.
 Dokumentowanie wykonanej pracy.
 Diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów technicznych.
 Współpraca przy realizacji projektów informatycznych z kierownikami projektów, zespołem developerskim, testerami, analitykami systemowymi i projektantami.

Wymagania:
 Wykształcenie wyższe informatyczne, techniczne, lub z dziedziny nauk ścisłych
 Doświadczenie z programowaniem w Java ver 7 i 8.
 Dobra znajomość technologii JEE.
 Podstawowe umiejętności w zakresie projektowania algorytmów, analizy złożoności obliczeniowej, optymalizacji struktur danych, projektowania obiektowego.
 Praktyczna znajomość Apache / Tomcat, Spring, Hibernate
 Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgresSQL, MSSQL, Oracle, MySQL)
 Znajomość technologii webowych: HTML, CSS, Javascript.
 Znajomość narzędzi typu GIT, Jenkins, Jira, IntelliJ IDEA
 Znajomość SOA, WebServices.

Dodatkowym atutem będzie m.in:
 Certyfikacja Java.
 Znajomość serwera aplikacyjnego Glassfish
 Znajomość JMS, Clojure
 Znajomość wzorców oprogramowania
 Praca w metodyce SCRUM.

Oferujemy:
 Formę współpracy B2B,
 Udział w ciekawych, nowatorskich projektach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym,
 Indywidualna ścieżka kariery,
 Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi i szkoleń,
 Elastyczny czas pracy.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― JIRA
  • Metodologia Agile ― SCRUM
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― Jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania