First Line Support

Smart4Aviation

Smart4Aviation to ponad piętnaście lat wsparcia i rozwoju oprogramowania dla największych linii lotniczych na świecie. Dostarczamy ponad dwadzieścia różnych modułów oprogramowania dla dziesięciu linii, obsługując w ten sposób ponad 700 samolotów dziennie i tysiące pracowników.
Branża lotnicza należy do najbardziej wymagających, zarówno ze względu na złożoność procesów, jak i na procedury związane z bezpieczeństwem, dlatego przykładamy olbrzymią wagę do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości, które jak najlepiej spełni oczekiwania naszych klientów.
Do naszego biura w Krakowie poszukujemy osoby, która podzieli nasze wartości i zainteresowania, która chce rozwijać się w międzynarodowym środowisku i czerpać satysfakcję ze współpracy. Doceniamy działanie jak i rezultat, dlatego poszukujemy osoby, która potrafi swoje pomysły wcielać w życie. Jeśli to jesteś Ty - dołącz do naszego zespołu.
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko First Line Support w celu wzmocnienia naszego zespołu zajmującego się wsparciem technicznym. Oferujemy:
- elastyczny czas pracy,
- "work and life balance" oraz niekorporacyjny klimat,
- pracę w doświadczonym zespole,
- pracę w błyskawicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- ciekawą pracę nad prestiżowymi, międzynarodowymi i innowacyjnymi projektami dla wiodących linii lotniczych,
- dofinansowanie do pakietów sportowych,
- telefon służbowy oraz laptop,
- pyszną kawę i inne benefity pozafinansowe.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane stanowiskiem prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] w tytule wiadomości wpisując: First Line Support - Imię i nazwisko - Kraków.

Uprzejmie prosimy o załączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji oraz ich przechowywanie dla celów kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Wymagania

Czego oczekujemy:
- chęć nauki i rozwoju,
- swobodnego porozumiewania się w języku angielskim,
- świetnych zdolności interpersonalnych i organizacyjnych,
- podstawowej znajomości baz danych,
- skrupulatności,
- dyspozycyjności. Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość tematyki SLA,
- certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
- kontakt telefoniczny i mailowy z klientem (przyjmowanie i opisywanie zgłoszeń od klientów),
- opracowywanie artykułów o zaistniałych incydentach oraz tutoriali dla klientów,
- rozwój schematu działań dotyczących zgłaszanych problemów przez klientów.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • karta multisport
  • nauka języka angielskiego
  • pyszna kawa
  • piłka nożna
  • eventy teamowe i firmowe
  • fantastyczna niekorporacyjna atmosfera pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • ubezpieczenie na życie

O Smart4Aviation

Sky is no longer the limit!
Smart4Aviation to firma założona z pasji dla lotnictwa i pomysłu, aby wykorzystać możliwości sieci w branży lotniczej. Doświadczenie i wiedza zarówno w dziedzinie aeronautyki i rozwoju oprogramowania czynią nas najlepszym dostępnym dostawcą rozwiązań dla przemysłu lotniczego. Branża lotnicza należy do najbardziej wymagających klientów zarówno ze względu na złożoność procesów, jak i na procedury związane z bezpieczeństwem, dlatego przykładamy olbrzymią wagę do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości.