.NET Developer

IT Kontrakt
Język programowania
Framework

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy osoby na stanowisko: .NET Developer

Wymagania

Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji związanej z planowaniem
  • Optymalizacja sieci mobilnych rozwijanych przez zespół na Węgrzech
  • Współpraca z developerami, testerami, SCRUM Masterem
Wymagania:

  • Znajomość Visual Studio; C#
  • Znajomość ASP.NET MVC 5
  • Znajomość Entity Framework; Inversion Control; SPA (single page application); Knockout/Bootstrap (javascript)
  • Doświadczenie w SCRUMIE
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów zawodowych
  • Miłą atmosferę w młodym, zgranym zespole
  • Stabilną pracę wśród doświadczonych profesjonalistów
  • Elastyczne formy współpracy
  • Udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii i sprzętu

O IT Kontrakt

Celem IT Kontrakt jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości oraz stwarzanie możliwości rozwoju zatrudnionym specjalistom. Chcemy współtworzyć sukces naszych partnerów biznesowych, zdobywać ich zaufanie oraz budować długoterminowe, satysfakcjonujące relacje.