Programista JAVA

Lobo HR

4 000 - 9 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania

Lobo HR - międzynarodowa agencja doradztwa personalnego, której celem jest wyróżniać się dbałością o doskonałą obsługę Klientów oraz dostarczanie usług najwyższej jakości, z wykorzystywaniem nowoczesnych i precyzyjnych rozwiązań w procesie realizacji projektów HR. Wspieramy przedsiębiorstwa w różnorodnych projektach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Aktualnie dla naszego Klienta - firmy z branży IT dostarczającej dedykowane systemy ERP, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista Java

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe;
  • Dwuletnie doświadczenie w programowaniu aplikacji Java;
  • Doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz danych;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w projektach zarządzanych zwinnie (Agile);
  • Znajomość języka angielskiego.

Obowiązki:

  • Tworzenie, rozwój i wdrażanie dużych aplikacji klasy ERP;
  • Współpraca z analitykami i testerami;
  • Testowanie tworzonego oprogramowania;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o kontrakt bądź umowę o pracę;
  • Pracę w ambitnym i rowijającym się zespole;
  • Możliwość pracy przy ciekawych i różnorodnych projektach;
  • Możliwość rozwoju, szkoleń, wyjazdów zagranicznych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy do przesłanie CV na adres e-mail: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych Lobo sp. z o. o. sp. k. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.lobohr.pl