.NET Developer / Programista .NET

HRK S.A.

10 000 - 18 000 zł brutto

Język programowania

Opis oferty

Dla naszych Klientów:

- Globalnej firmy IT dedykującej usługi do sektora finansowego (Bankowość)
- Międzynarodowej firmy ubezpieczeniowej
- Lidera rynku dystrybucji sprzętu IT
- Prestiżowej agencji interaktywnej
- Firmy świadcząca usługi bezpiecznego przechowywania danych

Poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko .NET Developer!

Oferujemy:

  • Współpracę długoterminową w oparciu o umowę o pracę lub B2B - zatrudnienie bezpośrednio u wybranego Klienta
  • Wynagrodzenie: 10 000 - 18 000 zł brutto / 11 000 - 19 000 zł netto+ vat
  • Pakiet benefitów:
    • Szkolenia techniczne/ w tym certyfikowane
    • Kursy językowe
    • Opieka medyczna
    • Ubezpieczenie na życie
    • Platforma kafeteryjna MyBenefit
    • Pakiety Sportowe
    • Premia roczna

Istotne umiejętności:

W zależności od wybranej oferty:

  • C# z użyciem WebForms i/lub MVC
  • Front-end oraz Full-Stack ze znajomością angular lub aurelia lub react oparte na typescript lub jBase
  • ASP.NET MVC 5, WebServices, WCF, ASP.NET MVC Web Api
  • C# ze znajomością Sitecore Experience Platform

Zadania:

  • Udział w projektach realizowanych w oparciu o technologie .NET
  • Utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
  • Realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem oraz z założeniami projektowymi
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Udział w analizie wymagań

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git, SVN
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O HRK S.A.

HRK S.A. to polska firma specjalizująca się w doradztwie personalnym i digitalizacji procesów HR. Dzięki doświadczeniu w 4 kluczowych obszarach HR (rekrutacja, ocena i rozwój pracowników, employer branding i obsługa systemów kadrowo-płacowych) zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług, nawet przy napiętych terminach. Od 2000 r. wspieramy menedżerów w pozyskiwaniu pracowników i skutecznym zarządzaniu personelem. Pracujemy w zespołach ekspertów specjalizujących się w poszczególnych sektorach gospodarki.