Programista PHP/ Laravel

adgroup

3 000 - 10 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 21-30 pracowników Rozmiar firmy

Język programowania
Framework

Adgroup to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w realizowaniu projektów internetowych oraz działaniach e-marketingowych. Koncentrujemy się na możliwie najlepszych rozwiązaniach technologicznych, które pomogą nam optymalnie zrealizować działanie projektu.

Do rozbudowywanego zespołu naszej firmy poszukujemy Programistów PHP/Laravel (Fullstack)

Podstawowe zadania osoby na stanowisku Programista PHP to:

- Budowie nowych systemów opartych na PHP/SQL
- Rozbudowie i utrzymywaniu istniejących systemów
- Pomoc przy integracji komponentów technicznych i aplikacji dla spełnienia wymogów biznesowych
- Utrzymywanie, dostosowywanie oraz weryfikowanie systemu w celu utrzymania ich działania na poziomie zgodnym ze specyfikacją techniczną i funkcjonalną
- Identyfikowanie i naprawa błędów w oprogramowaniu oraz testowanie rozwiązań

Oczekujemy od Ciebie:

Bardzo dobra znajomość teoretyczna i praktyczna poniższych metodologii, modeli, technologii:

- PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, Laravel, jQuery
- Znajomość dobrych praktyk (MVC, REST API, mikroserwisy, skalowalność)
- Bazy danych - relacyjne i NOSQL (MySQL/MariaDB, MongoDB)
- ORM, MVC
- Optymalizacja Memcached, Redis lub Varnish
- Systemy wersjonowania kodu (SVN, GIT)
- Co najmniej 3 letnie doświadczenie zawodowe
- Znajomość języka angielskiego w zakresie pozwalającym na swobodne czytanie dokumentacji
- Znajomość narzędzi do zarządzania pakietami (Composer, npm) oraz automatyzacji zadań (Robo, Gulp, Grunt),

Mile widziane:

- Wiedza na temat automatyzacji (Docker, Vagrant, Continuous Integration)
- Testy jednostkowe
- Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
- Znajomość ticket systemów (redmine, Mantis, jira lub podobnych)

Oferujemy:

- Wynagrodzenie zależne od umiejętności
- Uczestnictwo w ciekawych projektach możliwości rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Przyjazną atmosferę w biurze (możliwość pracy zdalnej)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: [email protected]

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania