Programista PHP

STM Solutions

4 000 - 5 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • Mid-level Poziom doświadczenia

  • 11-20 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.stmsolutions.pl/ WWW

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Opis oferty

Zakres obowiązków:

• Realizacja zadań programistycznych,
• Tworzenie dokumentacji.

Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę lub zlecenie - do ustalenia,
  • szansę rozwoju przez udział w ciekawych, niestandardowych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi pracowników,
  • wsparcie dla ciekawych inicjatyw,
  • szkolenia, certyfikacje, wyjazdy na konferencje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności.

Oczekujemy:

• dobrej znajomości bazy danych PostgreSQL
• znajomość obiektowego języka programowania (wymagane: PHP, mile widziane: PYTHON),
• motywacja do dalszego kształcenia się w powiązanych technologiach,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• zaangażowania, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość Framework PHP (np. Symfony),
  • znajomość Elasticsearch
  • znajomość problematyki sieci przemysłowej SCADA,
  • wiedza z zakresu bezpieczeństwa IT,
  • praktyczna znajomość zagadnień bezpieczeństwa poparta minimum 3-letnim doświadczeniem w pracy,
  • interesujące portfolio ukończonych projektów.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną
  • możliwość rozwoju (szkolenia, praca w doświadczonym zespole)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy

O STM Solutions

STM Solutions jest firmą specjalizującą się w obszarze ochrony informacji
STM Solutions jest firmą informatyczną specjalizującą się w obszarze ochrony informacji. Wprowadzamy na polski rynek unikalne usługi z zakresu bezpieczeństwa IT pozwalające chronić najcenniejsze zasoby w organizacji.