Poszukujemy osoby na stanowisko Programisty

POLGARD S.C.

2 000 - 4 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia

Opis oferty

Opis stanowiska:
  • Tworzenie aplikacji zgodnie z wymaganiami projektowymi.
  • Tworzenie komponentów i modułów funkcjonalnych.
  • Testy i wdrożenia przygotowanych komponentów.
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów, preferowane studia dzienne: informatyka lub zbliżone (np. matematyka, fizyka).
  • Umiejętność programowania (algorytmy, złożoność obliczeniowa, współbieżność).
  • Znajomość technologii/języków programowania: Web (HTML, Typescript/Javascript, jQuery),

Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Pracę przy ciekawych i wymagających projektach.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy

O POLGARD S.C.

Polgard istnieje od 1990 roku. Lata doświadczeń w branży zabezpieczeń pozwalają nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów i sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku zabezpieczeń. Atutem jest też fakt, że jesteśmy bezpośrednim partnerem producentów urządzeń, a także konstruktorem własnych rozwiązań i oprogramowania.

Patrząc w przyszłość, rozpoczęliśmy także rozwój naszego oprogramowania pod kątem analizy obrazu, wdrażając w naszych systemach m.in. system rozpoznawania twarzy. Wymagania stawiane przez Klientów są dla nas wyzwaniem. W kontaktach z Klientami stawiamy na długofalową współpracę, dlatego rozumiemy jak ważne jest dotrzymywanie terminów dostaw oraz niska awaryjność systemów. Jesteśmy znani z tego, że skutecznie dopasowujemy nasze systemy do potrzeb Klienta – zapewnia to produkt dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb.

Od kilku lat Polgard może pochwalić się stałym wzrostem przychodów zatrudnienia, wartości firmy i posiadanego know-how. Zespół naszych projektantów, informatyków i serwisantów nieustannie poszukuje rozwiązań umożliwiających zwiększenie funkcjonalności i integracji systemów.