Software Tester

FUN and MOBILE
  • Kontrakt Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

W FUN and MOBILE development house zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na potrzeby projektów mobilnych i internetowych w najnowszych technologiach. Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych aplikacji na wszystkie systemy operacyjne telefonów komórkowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy specjalistów i menadżerów, chcących stać się ważnym ogniwem naszego ambitnego zespołu.

Dołącz do nas!

Oferujemy

- udział w projektach o zasięgu międzynarodowym

- możliwość poznania ciekawych zastosowań i technologii

- możliwość rozwoju wraz z rozwojem organizacji

- atrakcyjne wynagrodzenie

- przyjazną atmosfera w młodym zespole

Siedziba firmy mieści się na warszawskim Ursynowie.

Wymagania

Zakres obowiązków

- projektowanie i planowanie testów oraz scenariuszy testowych

- wykrywanie i analizowanie błędów w oprogramowaniu

- monitorowanie i obsługa błędów aplikacji

- dopilnowanie, aby błędy zostały usunięte

- raportowanie wyników testów

- ścisła współpraca z zespołem projektowym

Wymagania:

- analityczne spojrzenie na proces testowania oprogramowania

- pasja tworzenia produktów doskonałych

- wyczucie i zrozumienie zagadnień technicznych

- bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel

- komunikatywna znajomość j.angielskiego

- odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu

- komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole

- dbałość o szczegóły

Mile widziane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku

- doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych, w automatyzacji testów oraz w raportowaniu wyników testów

- dobra znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. QTP, jMeter, Selenium) oraz powiązane umiejętności programistyczne

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów o kierunku: matematyka, informatyka, elektronika, fizyka lub ekonomia

- znajomość języków programowania np: C#, PHP

Potrzebne umiejętności „miękkie”:

- umiejętność pracy zespołowej
- rozwiązywanie problemów

- komunikatywność

Metodologia pracy

O FUN and MOBILE

FUN and MOBILE sp. z o.o. jest studiem deweloperskim specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych. Zespół pracuje nad licznymi projektami dla klientów krajowych i zagranicznych. Spółka jest obecna na rynku od 2007 roku i wciąż się rozwija. Siedziba Spółki mieści się w Warszawie, w okolicach stacji metra Natolin.

FUN and MOBILE sp. z o.o. dostarcza usługi na wszystkich etapach tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych, łącznie z projektowaniem aplikacji, projektem graficznym, tworzeniem kodu, testowaniem i publikacją. Oferuje repozytorium kodu i bazy błędów dla każdego klienta.Ponadto projektujemy aplikacje na platformy oraz technologie takie jak: iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Blackberry, Symbian czy WebOS. Tworzy  także aplikacje na urządzenia mobilne, które nie obsługują zaawansowanych systemów operacyjnych – dzięki wciąż popularnej technologii Java ME.
Ponadto tworzy serwisy i aplikacje internetowe i bazodanowe w technologiach: .NET, HTML, PHP, MySQL, MSSQL oraz Flash.