.NET Developer

Lavoro Barbara Staszewska
  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework
Inne

Dla jednej z firm telekomunikacyjnych poszukiwane są osoby zainteresowane roczną pracą w międzynarodowym środowisku, wśród najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie
Czas trwania kontraktu: 12.2014 – 12.2015

Wymagania

Główne obowiązki:
• Odpowiedzialność za rozwój cyklu oprogramowania
• Projektowanie, rozwój i testowanie aplikacji webowych przy użyciu platformy .NET
• Czynny udział w usprawnianiu aplikacji do optymalizacji świadczenia usług
• Prowadzenie dokumentacji technicznej
• Dopasowywanie rozwiązań biznesowych do potrzeb klientów
• Praca w projekcie prowadzonymi zgodnie z metodologią SCRUM

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne – preferowana Informatyka
• Co najmniej 3 lata doświadczenia w programowaniu w C#
• Biegła znajomość komponentów .NET (w szczególności ASP.NET 4.0)
• Znajomość MS SQL Server
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność pracy w zespole
• Wysoce rozwinięte umiejętności komunikacyjne
• Kreatywność i chęć do rozwoju
Mile widziane:
• Doświadczenie w tworzeniu rozwiązań mobilnych