PROGRAMISTA PHP Lublin, Białystok (możliwość pracy zdalnej)

iTV Media Interactive Sp. z o.o.

2 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o dzieło Umowa

Język programowania
Framework

Spółka realizująca projekty IT z obszarów: Internet / TV / Facebook / Mobile.
Realizująca duże projekty, również dla dużych międzynarodowych klientów.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem, poszukuje 6 osób na stanowisko:

Projektant - Programista PHP

Opis stanowiska:
Osoba odpowiedzialna za projektowanie, tworzenie i rozwój zaawansowanych aplikacji Internetowych.

Chętnie także w charakterze Lidera Zespołu.

Praca do wyboru w: Lublin, Białystok lub możliwość pracy zdalnej (też elastyczne godziny pracy).

Oferujemy:
  •  Elastyczne godziny pracy, praca w biurach: Lublin, Białystok lub możliwość pracy zdalnej.
  •  Pracę nad dużymi, ciekawymi i innowacyjnymi projektami.
  •  Wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia do 6.000,00 zł netto.
  •  Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy.
  •  Udział w ambitnych projektach, również o skali międzynarodowej.
  •  Możliwość szybkiego awansu w związku z dynamicznym rozwojem spółki.
  •  Premię uzależnioną od wyników spółki.
  •  Bardzo dobrą atmosferę pracy, w ambitnym zespole.

Aplikację zawierającą CV, z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)

prosimy przesyłać na adres: [email protected] , w tytule wpisując: " PROGRAMISTA SYMFONY 2"

Wymagania

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość: PHP OOP 5, MySQL 5.
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji: Git.
  • Swobodne posługiwanie się systemem Linux (Ubuntu lub podobne).
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zaradność i samodzielność.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji technicznych.

Dodatkowymi atutami będzie:
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Symfony2, ewentualnie: Zend, CakePHP.
  • Doświadczenie w obszarze skalowalności aplikacji Internetowych.
  • Znajomość zagadnień optymalizacji baz danych (MySQL).
  • Znajomość technologii: HTML5 / Flash / Flex.
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji Internetowych.
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją serwerami (Linux).
  • Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji (SVN, Git).