PHP Developer

New-Invest

3 000 - 6 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Język programowania
Baza danych
Framework

New-Invest specjalizująca się w rekrutacjach profesjonalnej kadry IT, dla firmy sklepu internetowego, poszukuje specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Wynagrodzenie: 4 000 – 6 000 netto UoP

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- Doskonałą atmosferę pracy

- Pracę w młodym kreatywnym zespole

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość MySQL, PHP, JavaScript , jQuery, framework Symfony

- umiejętność tworzenia CMS

- znajomość systemów Linux ( Debian w szczególności )

- umiejętność tworzenia stron www od etapu projektowania poprzez etapy programowania
- umiejętność tworzenia stron od podstaw jak również w oparciu o gotowe szablony

Obowiązki:
- projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji internetowych,
- rozwój istniejących stron internetowych
- monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem, - rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu,

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania