Programista PHP

Ineva Services Limited S.K.A.
Język programowania
Baza danych
Inne

Opis oferty

Opis stanowiska:
·         Tworzenie oprogramowania w technologii PHP, MySQL, JavaScript
·         Budowa aplikacji internetowych przy użyciu popularnych framework'ów
·         Proponowanie rozwiązań dla realizowanych projektów na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii
·         Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań
·         Tworzenie i testowanie prototypów, implementacja i wdrażanie aplikacji
·         Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
·         Bieżąca opieka nad funkcjonowaniem podległych projektów
·         Praca w zespole programistów

Wymagania:
·         Bardzo dobre umiejętności w zakresie programowania obiektowego w PHP
·         Bardzo dobra znajomość baz danych i języka SQL (w szczególności MySQL)
·         Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery)
·         Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów programistycznych
·         Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z użyciem technologii AJAX
·         Znajomość narzędzi wspomagających pracę grupową z kodem oraz kontroli wersji
·         Znajomość wzorców projektowych
·         Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
·         Dobra znajomość języka angielskiego

Dodatkowe atuty:
·         Znajomość dowolnego frameworka PHP
·         Umiejętność pracy w środowisku Linux
·         Umiejętność obsługi web serwisów SOAP
·         Znajomość API Facebooka
·         Znajomość oprogramowania WordPress, Joomla

Oferujemy:
·         Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów firmowych
·         Atrakcyjne wynagrodzenie
·         Elastyczny czas pracy
·         Samodzielność projektową zależną od umiejętności
·         Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
·         Współpracę z doświadczonym zespołem programistów umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje (format „pdf”)  w postaci CV oraz listu motywacyjnego, a także wymagań finansowych prosimy przesłać na adres [email protected] .

[Nie uwzględniamy niekompletnych aplikacji]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― GIT
  • System zarządzania projektem ― Redmine
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration ― jenkins
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Statyczna analiza kodu ― Mess Detector/Code Sniffer
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Kuchnia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia

O Ineva Services Limited S.K.A.

Ineva Services Limited S.K.A. jest dynamicznie rozwijającą się, nowoczesną firmą z branży nowoczesnych technologii IT. Specjalizujemy się w projektowaniu rozwiązań E-Commerce, doradztwie w zakresie systemów IT, oraz szytych na miarę projektów webowych. Tworzymy spójne, wielofunkcyjne aplikacje pozwalające na optymalne wykorzystanie zasobów. Wśród naszych stałych Klientów spotkać można firmy działające na rynku polskim, ale i takie o zasięgu międzynarodowym.