Programista .Net

Autosoftware
  • Umowa o pracę Umowa

Język programowania
Baza danych
Framework

Opis oferty

Programista .NET
Miejsce pracy: Bydgoszcz Główne zadania:
• Zapoznanie się z istniejącym systemem dla transportu międzynarodowego i spedycji
• Utrzymanie i rozwój istniejącego kodu oprogramowania oraz integracja z systemami telematycznymi GPS, Glonass
• Projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności
• Przygotowywanie dokumentacji
• Sporadycznie analiza i wycena wymagań klienta

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość platformy .Net
• Umiejętność programowania we Framework .Net w szczególności: C#, J#, Visual Basic, C++
• Umiejętność projektowania struktur baz danych. W szczególności znajomość silników baz danych MS SQL i Oracle
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną pracę z dokumentacją techniczną
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Chęć rozwoju umiejętności oraz podejmowania wyzwań
• Sumienność, zaangażowanie oraz punktualność

Mile widziane:
• Wykształcenie wyższe
• Kilkuletnie doświadczenie w programowaniu .Net 2.0/4.0/4.5
• Miejsce zamieszkania Bydgoszcz lub okolice
• Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych

Oferujemy:
• Prące w firmie rodzinnej o ugruntowanej pozycji na rynku, gdzie panuje miła atmosfera i zrozumienie dla pracowników
• Umowę o pracę
• Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia
• Możliwość rozwoju i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
• Zdobywanie doświadczenia przy zaawansowanym technologicznie systemie
• Na początku możliwość pracy min. 3 dni w tygodniu
• Możliwość pracy zdalnej max 2 dni w tygodniu
• Pomoc w relokacji

CV prosimy przesyłać na adres mail: [email protected]