Tester oprogramowania

Sales For

2 500 - 5 000 zł netto

Język programowania
Baza danych

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest firma z branży rozwiązań i systemów wykorzystywanych między innymi w Contact Center / Call Center. Klient działa na arenie międzynarodowej i w związku z otwieraniem nowych oddziałów oraz powiększanych obecnych szuka doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Tester Oprogramowania

Nr Ref:  TO/B/126/2017

Miejsce Pracy: Bielsko-Biała

Obowiązki:

  • Planowanie przypadków testowych i scenariuszy testów.
  • Przygotowywanie test flow – automatycznych scenariuszy testowych
  • Prowadzenie testów funkcjonalnych
  • Prowadzenie testów regresji
  • Przygotowywanie mechanizmów automatycznego wykrywania błędów
  • Raportowanie wykrytych błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji systemu (w tym pomoc kontekstowa).

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość podstaw programowania w jednym ze środowisk (Python, C#, Java)
  • Znajomość SQL w stopniu pozwalającym na samodzielne tworzenie zapytań.
  • Znajomość pakietu Sikulix.
  • Umiejętność raportowania błędów, jasnego opisywania problemów i prowadzenia czytelnej i przejrzystej dokumentacji błędu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.
  • Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (VoIP, ISDN).
  • Praktyczne umiejętności w obsłudze pakietu MS Office.
  • Znajomość IDE Eclips, lub podobne.
  • Znajomość PostgreSQL.

 Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwojowej firmie o strukturach międzynarodowych.
  • Pracę zgodnie z metodologią SCRUM
  • Atrakcyjne warunki pracy.
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny.
  • Codzienny poczęstunek w firmie.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami .Net Core, Angular, Spring Framework, Stax itp.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: [email protected]  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: TO/B/126/2017.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania