Software Tester

IT Professionals

Opis oferty

ZADANIA:
  • Wykonywanie testów systemów z branży ubezpieczeń
  • Wsparcie w procesie wdrożeń
  • Współpraca z programistami w obszarze zidentyfikowanych problemów

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na mowie o pracę
  • Start pracy w  elastycznych godzinach
  • Dogodny dojazd do firmy
  • Pakiet socjalny: karta medyczna, karta sportowa
  • Zdobycie wiedzy branżowej z obszaru ubezpieczeń

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w tworzeniu przypadków i scenariuszy testowych, testowaniu aplikacji oraz w metodycznym zgłaszaniu zidentyfikowanych błędów
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wiedza z obszaru Quality Assurance (mile widziane)
  • Doświadczenie w pracy z notacją UML (mile widziane)

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O IT Professionals

IT Professionals Sp. z o.o.  jest firmą świadczącą usługi  rekrutacyjne w sektorze IT. Wspieramy organizacje w skutecznej realizacji planów biznesowych poprzez dostarczenie im najwyższej klasy personelu IT. Naszym celem jest również wspieranie rozwoju zawodowego Specjalistów IT poprzez zapewnienie im dostępu do najlepszych projektów i pracodawców.