Programista .NET/backend

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

do 10 000 zł brutto

Język programowania
Inne

Nasz Klient to powstała w 2007 roku firma, działająca na rynku jako doświadczony integrator systemów informatycznych dostarczający kompleksowe rozwiązania informatyczne. Obecnie poszukuje specjalisty na stanowisko:

Opis stanowiska:

Zespół programistów, w którym będziesz współpracował/a zgodnie z metodami zwinnymi, będzie odpowiedzialny za:

  • Stworzenie nowego systemu (C#, .NET Core, MVC).
  • Wdrożenie szyny ESB.
  • Wdrożenie wysoko wydajnego interfejsu użytkownika.
  • Wdrożenie autentykacji z wykorzystaniem SSO/ePUAP i innymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie programistyczne w .NET/C#.
  • Znajomość technologii używanych na platformie Microsoftu (ASP.NET MVC / Core, WCF).
  • Doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych (MS SQL Server / My SQL).
  • Znajomość pracy w środowisku Microsoft Visual Studio.
  • Znajomość Microsoft SQL Server, w szczególności T-SQL.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym korzystanie z dokumentacji.
  • Chęć poznania ESB, SSO.

Oferujemy:

  • Pracę na najnowszych wersjach oprogramowania (np. Visual Studio 2017, TFS) na co pozwala nam m.in. status Gold Partnera Microsoft.
  • Bezpośrednią, stabilną współpracę na zasadach umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Wyjazdy integracyjne i firmowe spotkania.
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  na adres e-mail: [email protected] w temacie wpisując nr ref: P2/2016

(z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.