SharePoint Developer

Tigura Sp. z o.o.

5 000 - 7 000 zł netto

Język programowania

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – firmy, dostarczającej innowacyjne rozwiązania informatyczne, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Oferowane wynagrodzenie: 5.000 – 7.000 PLN netto

Opis stanowiska:
Budowanie rozwiązań biznesowych opartych o platformy SharePoint;
Projektowanie architektury informacji oraz architektury funkcjonalnej systemów SharePoint;
Współpraca z zespołem.

Oczekiwania:
Doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku SharePoint Developera;
Bardzo dobra znajomość ASP.NET 4.0., C# oraz środowiska Visual Studio;
Dobra znajomość programowania obiektowego;
Umiejętność testowania i analizy istniejącego kodu;
Umiejętność programowania w technologiach: HTML5, CSS, JS, jQuery, REST;
Znajomość języka PowerShell;
Chęć rozwoju zawodowego i nauki nowych technologii;
Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:
Znajomość Kendo UI, Angular, Bootstrap;
Wiedza z zakresu Azure webapps i ASP.NET MVC.

Klient oferuje:
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Stabilne i długofalowe zatrudnienie;
Pracę w zgranym zespole przy interesujących projektach;
Możliwość uczestniczenia w projektach krajowych, jak i zagranicznych;
Nowoczesne biuro; Pakiet socjalny (karta Multisport, prywatna opieka medyczna).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]  z dopiskiem „SharePoint Dev. WRO”.

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania