Senior Software Developer C++/Qt

Sales For

60 000 - 70 000 € brutto / rocznie

Język programowania
Baza danych
Narzędzia
Dev/Ops

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Naszym Klientem jest niemiecka firma będąca czołowym graczem na rynku oprogramowania do planowania i wizualizacji w obszarze produkcji, montażu i logistyki. Aktualnie poszukuje doświadczonych i dynamicznych osób na stanowisko:

Senior Software Developer C++ / Qt

Nr Ref: SSD/SN/124/2017

Miejsce Pracy: Stuttgart, Niemcy

Obowiązki:

  • Szukamy specjalisty, który wesprze swoim doświadczeniem główny zespół programistyczny naszego Klienta
  • Zespół pracuje nad rozwojem i doskonaleniem kluczowego produktu, którym jest innowacyjna aplikacja interaktywna
  • Bazową platformą jest Windows
  • Środowisko programistyczne: Visual Studio, Qt Creator
  • Zespół korzysta z kreatywnych technologii VR i AR z zastosowaniem urządzeń takich jak: Vive oraz Oculus Rift

Wymagania:

  • Doświadczenie min. 4-5 lat jako programista
  • Wymagana znajomość C++ / Qt
  • QML jako dodatkowy atut
  • Doświadczenie w obszarze Software Architecture (architektura oprogramowania)
  • Agile Software Development
  • Znajomość języka angielskiego
  • Język niemiecki na poziomie komunikacyjnym wraz z chęcią i możliwością bezpłatnego dokształcania językowego

Wymagania dodatkowe:

  • Git
  • Jenkins
  • Eclipse Modeling Framework (EMF)
  • CouchDB
  • PostgreSQL
  • Atlassian Suite

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym 15-osobowym zespole głównym
  • Wynagrodzenie na poziomie EUR 60-70k rocznie (do negocjacji)
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Elastyczny czas pracy, także home office
  • Otwartą i konstruktywną kulturę komunikacji
  • Perspektywę współtworzenia jednej z najbardziej innowacyjnych aplikacji w branży
  • Możliwości dokształcenia oraz szkolenia techniczne i językowe
  • Indywidualną i jasno wyznaczoną ścieżkę kariery

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim/angielskim na adres: [email protected]  w tytule wiadomości proszę wpisać Nr Ref: SSD/SN/124/2017.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania