Java Developer (Web Services)

Agencja rekrutacyjna Jobfinder

8 000 - 15 000 zł netto

Język programowania

Naszym  Klientem jest  instytucja budżetowa realizująca nowatorskie  projekty dla ponad 60 000 usługobiorców w Polsce. W związku z tym do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

Java Developer – Web Services

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oprogramowania w oparciu o Java/JEE.
  • Testowanie oprogramowania oraz uzupełnianie dokumentacji technicznej.
  • Współpraca w zakresie uzgodnienia i opisania cech funkcjonalnych nowo tworzonego systemu informatycznego.

Wymagania:

  • Umiejętności programistyczne w zakresie Java z wyszczególnieniem Web Services.
  • Znajomość technologii JEE ze szczególnym uwzględnieniem JAX-WS, JAXB, JMS, EJB 3, JPA, CXF, Spring.
  • Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Maven, Ant, SVN, Eclipse, JUnit.
  • Znajomość Google Web Toolkit.
  • Znajomość wzorców projektowych.
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych.
  • Umiejętność testowania zaprojektowanych usług.

Oferujemy:

  • Pracę z nowymi technologiami.
  • Pracę przy pionierskim, dużym projekcie informatycznym.
  • Pracę w młodym zespole.
  • Godziny pracy 8 - 16 od poniedziałku do piątku.
  • Współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą (kontrakt).
  • Płatne nadgodziny i urlopy w ramach kontraktu.

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji
  • System zarządzania projektem
  • Metodologia Agile
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

O Agencja rekrutacyjna Jobfinder

Założona w 2002 roku, firma JOBfinder, ugruntowała swoją pozycję jako skuteczny dostawca usług rekrutacyjnych dla polskich i zagranicznych klientów. Specjalizujemy się w bezpośredniej rekrutacji wysokiej klasy pracowników na wszystkie szczeble w działach sprzedaży i zarządzania oraz stanowiska specjalistyczne.