Senior .NET Developer

Nexio Management Sp.z o.o

10 000 - 15 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

  • 101-200 pracowników Rozmiar firmy

  • 2006 Rok założenia firmy

  • http://www.nexio.pl WWW

Język programowania
Baza danych
Inne

Aktualnie do naszego zespołu realizującego projekty w obszarze technologii .NET poszukujemy doświadczonych Developerów, którzy będą uczestniczyć w rozwojowych projektach realizowanych dla naszych Klientów. Miejscem pracy jest Warszawa.

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury oraz prototypów dla nowych projektów
  • Prace programistyczne związane z budową lub rozwojem systemów, aplikacji wielowarstowych- webowych i stand-alone
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Dbanie o wysoką jakość kodu, weryfikacja kodu członków zespołu
  • Współpraca z zespołem projektowym

Metodologia pracy

  • System kontroli wersji ― Git, SVN
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy
  • Code review
  • Continuous Integration
  • Testy jednostkowe
  • Testy integracyjne
  • Testerzy w zespole
  • System zarządzania wiedzą
  • Statyczna analiza kodu
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna

O Nexio Management Sp.z o.o

SIŁĘ NEXIO STANOWIĄ LUDZIE
Nexio Management Sp. z o.o. jest firmą doradczo-wdrożeniową branży IT . Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu następujących systemów: CRM, ERP, Biling, Order Management, Middleware. Współpracujemy z czołowymi producentami oprogramowania; do naszych partnerów należą firmy takie jak: IBM, PeopleSoft, Siebel, Oracle, SAP, Amdocs, Telcordia. Specjalizujemy się w branży telekomunikacyjnej i ubezpieczeniowej.