Młodszy tester oprogramowania

FUN and MOBILE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

W FUN and MOBILE zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na potrzeby projektów mobilnych i internetowych w najnowszych technologiach. W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większą liczbą realizowanych projektów, poszukujemy zdolnych osób, chcących stać się ważnym ogniwem naszego ambitnego zespołu. Zapraszamy zarówno młodych, jak i doświadczonych inżynierów, nastawionych na rozwój swojego warsztatu – u nas jest się od kogo uczyć i z kim wymieniać doświadczenia!
Dołącz do nas, aplikuj już dziś!

Młodszy tester oprogramowania Obowiązki:

  • wykrywanie i analizowanie błędów w oprogramowaniu,
  • raportowanie wyników testów,
  • projektowanie i planowanie testów oraz scenariuszy testowych,
  • analizowanie wymagań stawianych przez klientów,
  • ścisła współpraca z zespołem projektowym.
Wymagania:

  • umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły,
  • pasja tworzenia produktów doskonałych,
  • wyczucie i zrozumienie zagadnień technicznych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, zwłaszcza Excel,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do rozumienia oraz tworzenia dokumentacji technicznej,
  • odpowiedzialność i inicjatywa w działaniu.
Mile widziane:

  • znajomość SQL, języków programowania np: JavaScript, C#, PHP, Java, Objective-C,
  • znajomość cyklu wytwarzania oprogramowania,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w przygotowywaniu scenariuszy testowych oraz w raportowaniu wyników testów,
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów (np. QTP, jMeter, Selenium, Calabash),
  • wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub zbliżonym (również w trakcie studiów).
Potrzebne umiejętności „miękkie":

  • umiejętność pracy zespołowej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • pasja nowych technologii.
Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • udział w międzynarodowych projektach,
  • perspektywy rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość poznania ciekawych zastosowań i technologii.

Miejsce pracy – Warszawa, Ursynów
Zachęcamy do przesyłania CV na jobs{at}funandmobile.com
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Metodologia pracy

O FUN and MOBILE

FUN and MOBILE sp. z o.o. jest studiem deweloperskim specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych. Zespół pracuje nad licznymi projektami dla klientów krajowych i zagranicznych. Spółka jest obecna na rynku od 2007 roku i wciąż się rozwija. Siedziba Spółki mieści się w Warszawie, w okolicach stacji metra Natolin.

FUN and MOBILE sp. z o.o. dostarcza usługi na wszystkich etapach tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych, łącznie z projektowaniem aplikacji, projektem graficznym, tworzeniem kodu, testowaniem i publikacją. Oferuje repozytorium kodu i bazy błędów dla każdego klienta.Ponadto projektujemy aplikacje na platformy oraz technologie takie jak: iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Blackberry, Symbian czy WebOS. Tworzy  także aplikacje na urządzenia mobilne, które nie obsługują zaawansowanych systemów operacyjnych – dzięki wciąż popularnej technologii Java ME.
Ponadto tworzy serwisy i aplikacje internetowe i bazodanowe w technologiach: .NET, HTML, PHP, MySQL, MSSQL oraz Flash.