Sprzedawca rozwiązań IT --praca w Niemczech--1800 € + premia

bebjobs.pl

od 1 800 € netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

Niemiecka firma w pobliżu Düsseldorfu (Grevenbroich) poszukuje pracowników do zatrudnienia w obszarze sprzedaży rozwiązań Cloud Computing, np. E-mail, Pakiet Office, Backup Storage w chmurze. Podstawa 450- € tygodniowo plus premia.
Sprzedawca rozwiązań IT
Zadania pracownika:
Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów i dbanie o kompetentną obsługę istniejącej bazy stałych klientów.
Wymagania:
●Wykształcenie w obszarze IT
●Pierwsze doświadczenia w obszarze sprzedaży mile widziane
●Praktyczne doświadczenie w pracy z Gmail, Google Calender, Google Drive i innymi produktami Google Apps
●Znajomość korzyści z wdrożenia rozwiązań Cloud Computing w stosunku do rozwiązań On-Site
●Znajomość języka niemieckiego, angielskiego i polskiego
Osobiste umiejętności:
●Zorientowanie na wynik/sukces
●Biznesowe myślenie i działanie ze zorientowaniem na klienta
●Samodzielność w pracy
●Pewna i przekonująca postawa
●Bardzo dobre zdolności komunikacyjne
Jakieś pytania?
Proszę, pisz: [email protected]