Junior Technical Manager

FUN and MOBILE
  • Umowa o pracę Umowa

  • 31-50 pracowników Rozmiar firmy

W FUN and MOBILE development house zajmujemy się tworzeniem oprogramowania na potrzeby projektów mobilnych i internetowych w najnowszych technologiach. Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych aplikacji na wszystkie systemy operacyjne telefonów komórkowych, a także systemów serwerowych i bazodanowych.

W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych ciekawych projektów, poszukujemy osoby do pracy w siedzibie firmy w pełnym wymiarze godzin na stanowisku:

Co oferujemy:

- konkurencyjne wynagrodzenie

- elastyczne godziny pracy

- przyjazną atmosferę pracy

- udział w międzynarodowych projektach

- perspektywy rozwoju zawodowego w branży mobilnej

Miejsce pracy – Warszawa, Ursynów

Wymagania

Obowiązki:

- opieka nad procesem wytwarzania oprogramowania

- projektowanie architektur rozwiązań IT

- monitorowanie i ulepszanie jakości dostarczanych rozwiązań

- wspieranie zespołów programistów oraz testerów dogłębną wiedzą o projekcie

- doprecyzowywanie wymagań oraz specyfikacji dostarczanych przez klienta

- obsługa komunikacji z klientem w kwestiach technicznych związanych z realizacją projektów

Wymagania:

- znajomość zagadnień i procesów związanych z wytwarzaniem oprogramowania

- zdolność analitycznego i ścisłego myślenia

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

- wykształcenie wyższe na kierunku informatycznym lub zbliżonym (również w trakcie studiów)

Mile widziane:

- doświadczenie w kierowaniu zespołem i prowadzeniu projektów

- doświadczenie związane z projektowaniem i programowaniem

- doświadczenie z systemami kontroli wersji (SVN, Git)

- doświadczenie z narzędziami wspierającymi prowadzenie projektów

- znajomość platform mobilnych (Android, iOS, Windows Phone, Blackberry)

- znajomość technologii webowych i bazodanowych

- znajomość zagadnień UI/UX

Potrzebne umiejętności „miękkie”:

- umiejętność pracy zespołowej
- umiejętność szybkiego uczenia się
- rozwiązywanie problemów

- dbałość o szczegóły
- komunikatywność
- pasja nowych technologii

Metodologia pracy

O FUN and MOBILE

FUN and MOBILE sp. z o.o. jest studiem deweloperskim specjalizującym się w tworzeniu aplikacji mobilnych oraz internetowych. Zespół pracuje nad licznymi projektami dla klientów krajowych i zagranicznych. Spółka jest obecna na rynku od 2007 roku i wciąż się rozwija. Siedziba Spółki mieści się w Warszawie, w okolicach stacji metra Natolin.

FUN and MOBILE sp. z o.o. dostarcza usługi na wszystkich etapach tworzenia aplikacji mobilnych i internetowych, łącznie z projektowaniem aplikacji, projektem graficznym, tworzeniem kodu, testowaniem i publikacją. Oferuje repozytorium kodu i bazy błędów dla każdego klienta.Ponadto projektujemy aplikacje na platformy oraz technologie takie jak: iPhone, iPad, Android, Windows Phone, Blackberry, Symbian czy WebOS. Tworzy  także aplikacje na urządzenia mobilne, które nie obsługują zaawansowanych systemów operacyjnych – dzięki wciąż popularnej technologii Java ME.
Ponadto tworzy serwisy i aplikacje internetowe i bazodanowe w technologiach: .NET, HTML, PHP, MySQL, MSSQL oraz Flash.