Programista Języków Skryptowych

BROKER HR
Język programowania
Baza danych
Narzędzia

Opis oferty

Poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:
minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux
doświadczenie w pracy z serwerami Web ( Nginx / Apache )
umiejętność zarządzania relacyjnymi bazami danych ( MySQL / PostgreSQL )
znajomość protokołów sieciowych i umiejętność konfiguracji usług hostingowych
znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów
znajomość zagadnień z zakresu kryptografii
znajomość technologii wirtualizacji ( VMware / XEN / KVM )
praktyczna znajomość języków skryptowych ( Bash, PHP )
komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Obowiązki:
Administracja, rozwijanie i utrzymanie systemów GNU/Linux
Projektowanie, rozwój i wdrażanie narzędzi dla działu administratorów
Rozwój autorskiej dystrybucji GNU/Linux
Efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
Opracowywanie dokumentacji technicznej

Klienta zapewnia:
- przyjazną atmosferę pracy
- stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata
- przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów
- swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole
- pakiet socjalny
- udział w ciekawych projektach dla instytucji finansowych
- dostęp do najnowszych technologii
- możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia
- przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony specjalistów

Dołącz do zespołu już dziś!
Wyślij swoją aplikację na [email protected] Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy
dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity:
Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm."
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Darmowy parking
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy

O BROKER HR

Find new job with us:)
BROKER HR specjalizuję się w kompleksowej obsłudze działań rekrutacyjnych. Jako jeden z nielicznych podmiotów łączymy nowatorskie rozwiązania, będące przedmiotem badań ośrodków naukowych, a także współpracujemy z ośrodkami akademicki, realizując zadania dla naszych partnerów.
Zespół Naszego Klienta to profesjonalni eksperci w dziedzinie IT dla sektora biznesowego. Wieloletnie doświadczenie w dynamicznym środowisku nowych technologii pozwala dostarczać światowej klasy rozwiązania.