Developer Baz Danych Oracle

Experis IT
Język programowania
Baza danych

Experis dla jednego ze swoich klientów, firmy globalnej oraz lidera na rynku świadczeń pozafinansowych, poszukuje specjalisty na stanowisko Developer Baz Danych Oracle
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania

Główne zadania na tym stanowisku:
  • Rozbudowa systemu klasy ERP/MRP (projektowanie, wykonanie projektu, wdrożenie zmian).
  • Udział w pełnym cyklu tworzenia oprogramowania opartego na technologiach internetowych.
  • Prowadzenie analiz biznesowych wśród użytkowników systemów.
  • Udział w integracji systemu klasy ERP z innymi systemami produkcyjnymi.
  • Przygotowywanie niezbędnych raportów, analiz, tworzenie dokumentacji technicznej
Oczekiwania względem kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane IT).
  • Doświadczenie komercyjne na stanowisku inżyniera oprogramowania.
  • Doświadczenie w obszarze relacyjnych baz danych Oracle.
  • Bardzo dobra znajomość języka PL/SQL.
  • Umiejętność tworzenia aplikacji bazodanowych.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2.
  • Umiejętność oraz gotowość do pracy z klientem wewnętrznym.
  • Samodzielność w realizacji zadań
  • Chęć długofalowej współpracy.
Mile widziane:

  • Znajomość języków programowania: Java, C#, .NET
  • Doświadczenie w obszarze JEE;
  • Znajomość serwerów aplikacyjnych oraz pakietu Oracle Developer Suite
Oferujemy:

  • Pracę z najnowszymi technologiami
  • Stabilne oraz długofalowe zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Unikatowy, atrakcyjny pakiet benefitów
  • Pełne wdrożenie w produkty oraz technologie

Metodologia pracy

O Experis IT

Experis jest wyspecjalizowaną marką dedykowaną realizacji zaawansowanych usług poszukiwania i selekcji specjalistów i kadry zarządzającej w obszarach: IT, inżynierii oraz finansów. Experis to wynik połączenia dwóch profesjonalnych marek – Elan IT oraz Manpower Professional, które od wielu lat dostarczały swoje usługi polskim przedsiębiorstwom, a kandydatom pomagały znaleźć pracę marzeń.